HPE ArubaSFP+ transceivermodule - 10 GigE

€ 248,99  ex BTW
€ 301,28  incl. BTW

Voorraad

44 beschikbaar
Type apparaat: SFP+ transceivermodule - SFP+ / LC multi-modus
Model: Insteekmodule
Bekabelingstype: 10GBase-SR
Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbps

Heeft u hulp nodig bij de bestelling?
Bel dan 020 355 1662

  • Insight #: 0007647856
  • Fabr. #:

    J9150D

  • UNSPSC: 43222612

Overzicht

Productomschrijving

De marketing beschrijving is niet beschikbaar.

Specificatie

HPE Aruba - SFP+ transceivermodule - 10 GigE
Type apparaat SFP+ transceivermodule - SFP+ / LC multi-modus
Model Insteekmodule
Bekabelingstype 10GBase-SR
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Max. overdrachtsafstand 300 m
Ontworpen voor HPE Aruba 2540 24, 2540 48, 2930F 12, 2930F 24, 2930F 48, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 16, 3810M 24, 3810M 40, 3810M 48, 5406R 16, 5406R 44, 5406R 8-port, 5406R zl2, 5412R 92, 5412R zl2, 54XX, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX, 70XX, 72XX, 83XX, 8400, 8400 8-slot


Uitgebreide specificaties

Algemeen
Model Insteekmodule
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Diversen
Conformiteitsnormen OM3
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor HPE Aruba 2930F 12G PoE+ 2G/2SFP+, 2930F 8G PoE+ 2SFP+ TAA, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE Class 6 1-slot Switch, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3810M 24SFP+ 250W, 3810M 48G PoE+ 4SFP+ 1050W, 3810M 48G PoE+ 4SFP+ 680W, 6300F, 6300M, 6405 48SFP+ 8SFP56, 6405 96G CL4 PoE 4SFP56, 6405 Switch Bundle, 6410, 6410 Switch Bundle, 7005 (IL) FIPS/TAA-compliant Controller, 7005 (JP) Controller, 7005 (JP) FIPS/TAA Controller, 7005 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7005 (US) FIPS/TAA Controller, 7005 Cloud Service Controller, 7010 (IL) Controller, 7010 (JP) FIPS/TAA Controller, 7010 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7024 (JP) FIPS/TAA Controller, 7024 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7024 (US) Controller, 7024 (US) FIPS/TAA Controller, 7030 (JP) Controller, 7030 (JP) FIPS/TAA Controller, 7030 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7030 (US), 7030 (US) Controller, 7030 (US) FIPS/TAA Controller, 7205 (IL) FIPS/TAA-compliant Controller, 7205 (JP) Controller, 7205 (JP) FIPS/TAA Controller, 7205 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7205 (US), 7205 (US) Controller, 7205 (US) FIPS/TAA Controller, 7210 (JP) FIPS/TAA Controller, 7210 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7210 (US), 7210 (US) FIPS/TAA Controller, 7210DC (JP) Controller, 7210DC (US) Controller, 7220 (JP) Controller, 7220 (JP) FIPS/TAA Controller, 7220 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7220 (US) FIPS/TAA Controller, 7220DC (IL) Mobility Controller, 7220DC (US) Controller, 7240 (JP) FIPS/TAA Controller, 7240 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7240 (US) FIPS/TAA Controller, 7240XM (IL) FIPS Controller, 7240XM (JP) FIPS/TAA Controller, 7240XM (RW) FIPS Controller, 7240XM (US) Controller, 7240XM (US) FIPS Controller, 7240XM (US) FIPS/TAA Controller, 7240XMDC (JP) Controller, 8320, 8325-32C, 8325-48Y8C, 8400 8-slot Chassis, 8400 Management Module
Netwerk
Bekabelingstype 10GBase-SR
Connectiviteit Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Max. overdrachtsafstand 300 m
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode

Uw licentie informatie

Programmanaam:

Inschrijvingsnummer:

Overeenkomstnummer:

Verloopdatum:

Bekijk contracten

Vind vergelijkbare

Is dit niet helemaal waar u naar op zoek bent? Geef de eigenschappen aan waar u naar op zoek bent en druk op zoeken.

Vind vergelijkbare