CiscoSFP+ transceivermodule - 8Gb glasvezelkanaal (ER)

€ 4.674,99  ex BTW
€ 5.656,74  incl. BTW

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
Type apparaat: SFP+ transceivermodule - LC enkele modus
Model: Insteekmodule
Bekabelingstype: Glasvezel
Gegevensoverdrachtsnelheid: 8.5 Gbps

Heeft u hulp nodig bij de bestelling?
Bel dan 020 355 1662

  • Insight #: 0001992318
  • Fabr. #:

    DS-SFP-FC8G-ER=

  • UNSPSC: 43201553

Overzicht

Productomschrijving

The Cisco 8-Gbps Fiber Channel SFP+ is designed to provide Fiber Channel connectivity for the 2/4/8-Gbps ports on the Cisco MDS 9000 Family platform.

Specificatie

Cisco - SFP+ transceivermodule - 8Gb glasvezelkanaal (ER)
Type apparaat SFP+ transceivermodule - LC enkele modus
Model Insteekmodule
Bekabelingstype Glasvezel
Gegevensoverdrachtsnelheid 8.5 Gbps
Optische golflengte 1550 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 8Gb glasvezelkanaal (ER)
Max. overdrachtsafstand 40 km
Afmetingen (BxDxH) 1.4 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
Ontworpen voor P/N: DS-X9224-96K9, DS-X9224-96K9=, DS-X9224-96K9-RF, DS-X9232-256K9, DS-X9232-256K9=, DS-X9248-256K9, DS-X9248-256K9=, DS-X9248-48K9, DS-X9248-48K9=, DS-X9248-48K9-RF, DS-X9248-96K9, DS-X9248-96K9=, DS-X9248-96K9-GR3


Uitgebreide specificaties

Afmetingen & gewicht
Breedte 1.4 cm
Diepte 5.7 cm
Hoogte 0.9 cm
Algemeen
Model Insteekmodule
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor P/N: DS-X9224-96K9, DS-X9224-96K9=, DS-X9224-96K9-RF, DS-X9232-256K9, DS-X9232-256K9=, DS-X9248-256K9, DS-X9248-256K9=, DS-X9248-48K9, DS-X9248-48K9=, DS-X9248-48K9-RF, DS-X9248-96K9, DS-X9248-96K9=, DS-X9248-96K9-GR3
Netwerk
Bekabelingstype Glasvezel
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 8.5 Gbps
Max. overdrachtsafstand 40 km
Optische golflengte 1550 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 8Gb glasvezelkanaal (ER)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x 8Gb Fibre Channel (extended reach) - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots 1 x SFP+

Uw licentie informatie

Programmanaam:

Inschrijvingsnummer:

Overeenkomstnummer:

Verloopdatum:

Bekijk contracten

Vind vergelijkbare

Is dit niet helemaal waar u naar op zoek bent? Geef de eigenschappen aan waar u naar op zoek bent en druk op zoeken.

Vind vergelijkbare