Getoonde 368 resultaten in Netwerkkabels

StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 3m/ 9 ft - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC3) - netwerkkabel - 3 m - aqua

12 beschikbaar
  • Kleur Aqua
  • Lengte 3 m
  • Aansluiting: LC multi-modus /Male - LC multi-modus /Male

Voorraad

12 beschikbaar
€ 30,99  ex BTW
€ 37,50  incl. BTW

StarTech.com Cat6 patchkabel - Shielded (SFTP) snagless gigabit netwerkkabel - verbindingskabel - 2 m - grijs

12 beschikbaar
  • Kleur Grijs
  • Lengte 2 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

12 beschikbaar
€ 7,99  ex BTW
€ 9,67  incl. BTW

StarTech.com Cat6 patchkabel - Shielded (SFTP) snagless gigabit netwerkkabel - verbindingskabel - 5 m - grijs

30 beschikbaar
  • Kleur Grijs
  • Lengte 5 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

30 beschikbaar
€ 12,99  ex BTW
€ 15,72  incl. BTW

StarTech.com Cat6 patchkabel - Shielded (SFTP) snagless gigabit netwerkkabel - verbindingskabel - 1 m - grijs

109 beschikbaar
  • Kleur Grijs
  • Lengte 1 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

109 beschikbaar
€ 6,99  ex BTW
€ 8,46  incl. BTW

StarTech.com Cat5e patchkabel met snagless RJ45 connectors - verbindingskabel - 2 m - oranje

23 beschikbaar
  • Kleur Oranje
  • Lengte 2 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

23 beschikbaar
€ 2,99  ex BTW
€ 3,62  incl. BTW

StarTech.com 3 m Cat6 UTP netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren - UTP patchkabel - paars - 3m - netwerkkabel - 3 m - paars

66 beschikbaar
  • Kleur Paars
  • Lengte 3 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

66 beschikbaar
€ 3,99  ex BTW
€ 4,83  incl. BTW

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - OM2 - LC to SC Fiber Patch Cable - netwerkkabel - 2 m

11 beschikbaar
  • Lengte 2 m
  • Aansluiting: LC multi-modus /Male - SC multimodus /Male

Voorraad

11 beschikbaar
€ 13,99  ex BTW
€ 16,93  incl. BTW

StarTech.com 10m Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors - UTP kabel 10 m wit - verbindingskabel - 10 m - wit

25 beschikbaar
  • Kleur Wit
  • Lengte 10 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

25 beschikbaar
€ 6,99  ex BTW
€ 8,46  incl. BTW

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
€ 16,99  ex BTW
€ 20,56  incl. BTW

Minder resultaten

U heeft geselecteerd

Filter op prijs

Prijs vanaf
Prijs naar:

Technologie

Type linkerconnector

Type rechterconnector

Lengte

Kleur