;

Getoonde 1872 resultaten in Netwerkkabels

  • Startech netwerk kabel configurator

StarTech.com Cat5e patchkabel met snagless RJ45 connectors - verbindingskabel - 1 m - grijs

249 beschikbaar
  • Kleur Grijs
  • Lengte 1 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

249 beschikbaar
€ 1,99  ex BTW
€ 2,41  incl. BTW

Cisco seriële kabel - 1.8 m

138 beschikbaar
  • Lengte 1.8 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - 9-pens D-Sub (DB-9) /Female

Voorraad

138 beschikbaar
€ 71,99  ex BTW
€ 87,11  incl. BTW

StarTech.com Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors – 3 m, wit - verbindingskabel - 3 m - wit

94 beschikbaar
  • Kleur Wit
  • Lengte 3 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

94 beschikbaar
€ 3,99  ex BTW
€ 4,83  incl. BTW

StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 2m / 6 ft - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC2) - netwerkkabel - 2 m - aqua

44 beschikbaar
  • Kleur Aqua
  • Lengte 2 m
  • Aansluiting: LC multi-modus /Male - LC multi-modus /Male

Voorraad

44 beschikbaar
€ 21,99  ex BTW
€ 26,61  incl. BTW

StarTech.com Cat5e netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren - 5 m - grijs - verbindingskabel - 5 m - grijs

203 beschikbaar
  • Kleur Grijs
  • Lengte 5 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

203 beschikbaar
€ 2,99  ex BTW
€ 3,62  incl. BTW

StarTech.com CAT5e Cable - 7 m Red Ethernet Cable - Snagless - CAT5e Patch Cord - CAT5e UTP Cable - RJ45 Network Cable - verbindingskabel - 7 m - rood

Op aanvraag te bestellen
  • Kleur Rood
  • Lengte 7 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
€ 3,99  ex BTW
€ 4,83  incl. BTW

StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 3m/ 9 ft - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC3) - netwerkkabel - 3 m - aqua

33 beschikbaar
  • Kleur Aqua
  • Lengte 3 m
  • Aansluiting: LC multi-modus /Male - LC multi-modus /Male

Voorraad

33 beschikbaar
€ 27,99  ex BTW
€ 33,87  incl. BTW

StarTech.com 3m Cat6 Patch kabel - afgeschermd / shielded (SFTP) Snagless Gigabit Netwerk Patch kabel - Cat 6 Ethernet Patch lood zwart - verbindingskabel - 3 m - zwart

12 beschikbaar
  • Kleur Zwart
  • Lengte 3 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

12 beschikbaar
€ 7,99  ex BTW
€ 9,67  incl. BTW

StarTech.com Cat5e Ethernet Cable - 1 ft - Black - Patch Cable - Molded Cat5e Cable - Short Network Cable - Ethernet Cord - Cat 5e Cable - 1ft (M45PATCH1BK) - verbindingskabel - 0.3 m - zwart

Op aanvraag te bestellen
  • Kleur Zwart
  • Lengte 0.3 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
€ 1,99  ex BTW
€ 2,41  incl. BTW

StarTech.com Cat5e patchkabel met snagless RJ45 connectors - verbindingskabel - 1 m - zwart

203 beschikbaar
  • Kleur Zwart
  • Lengte 1 m
  • Aansluiting: RJ-45 /Male - RJ-45 /Male

Voorraad

203 beschikbaar
€ 1,99  ex BTW
€ 2,41  incl. BTW

Minder resultaten

Filter op prijs

Prijs vanaf
Prijs naar:

Merk

Kabeltype

Technologie

Type linkerconnector

Type rechterconnector

Lengte

Kleur