Getoonde 112 resultaten in Kabels overige

StarTech.com Premium High Speed HDMI kabel met klemmende connectors - 4K 60Hz - HDMI monitor of tv kabel - 2 m - HDMI-kabel - 2 m

37 beschikbaar
  • HDMI-kabel
  • HDMI
  • Lengte: 2 m

Voorraad

37 beschikbaar
€ 19,99  ex BTW
€ 24,19  incl. BTW

StarTech.com 5 m CL3 High Speed HDMI-kabel voor installatie in de wand - Ultra HD 4k x 2k HDMI-kabel - HDMI naar HDMI - M/M wit - HDMI-kabel - 5 m

8 beschikbaar
  • HDMI-kabel
  • HDMI
  • Lengte: 5 m

Voorraad

8 beschikbaar
€ 20,99  ex BTW
€ 25,40  incl. BTW

StarTech.com Compact HDMI naar VGA Adapter Converter - Power Free HDMI Laptop naar VGA Monitor / Projector Converter Box - 1920x1200 - videoadapter - HDMI / VGA - 4.5 cm

Op aanvraag te bestellen
  • Videoadapter
  • HDMI / VGA
  • Lengte: 4.5 cm

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
€ 31,99  ex BTW
€ 38,71  incl. BTW

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/ST - OM2 - LC to ST Fiber Patch Cable - verbindingskabel - 2 m - oranje

Op aanvraag te bestellen
  • Lengte: 2 m

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
€ 13,99  ex BTW
€ 16,93  incl. BTW

StarTech.com 50 cm Premium High Speed HDMI kabel met ethernet - 4K 60Hz - 0,5 m - gecertificeerde HDMI kabel - HDMI 2.0 - HDMI met ethernetkabel - 50 cm

26 beschikbaar
  • HDMI met ethernetkabel
  • HDMI
  • Lengte: 50 cm

Voorraad

26 beschikbaar
€ 12,99  ex BTW
€ 15,72  incl. BTW

StarTech.com Zwarte straight-through DB9 RS232 seriële kabel - M/F 1 m - seriële verlengkabel - DB-9 naar DB-9 - 1 m

336 beschikbaar
  • Lengte: 1 m

Voorraad

336 beschikbaar
€ 3,99  ex BTW
€ 4,83  incl. BTW

StarTech.com 1-poort USB naar Nulmodem RS232 DB9 Seriële DCE Verloopkabel met FTDI - seriële adapter - USB 2.0 - RS-232

Op aanvraag te bestellen
  • Lengte: 1.8 m

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
€ 33,99  ex BTW
€ 41,13  incl. BTW

Minder resultaten

U heeft geselecteerd

Filter op prijs

Prijs vanaf
Prijs naar:

Kabeltype

servicetype

Lengte

Technologie

Conformiteitsnormen