Er is slechts één product gevonden dat overeenkomt met uw selectiecriteria. Het wordt hieronder weergegeven.

StarTech.com Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel QSFP+40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - MM MPO - 150 m - 850nm - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

€ 373,99  ex BTW
€ 452,53  incl. BTW

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
Type apparaat: QSFP+ zendontvanger module - MPO meervoudige modus
Model: Insteekmodule
Bekabelingstype: 40GBASE-SR4
Gegevensoverdrachtsnelheid: 40 Gbps

Heeft u hulp nodig bij de bestelling?
Bel dan 020 355 1662

  • Insight #: 0006851388
  • Fabr. #:

    QSFP40GSR4ST

  • UNSPSC: 43201553

Overzicht

Productomschrijving

De QSFP40GSR4ST is een Cisco QSFP-40G-SR4 compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 40GBASE-SR4 conforme netwerken, op een afstand tot 150 m.

Specificatie

StarTech.com Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel QSFP+ - 40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - MM MPO - 150 m - 850nm - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN
Type apparaat QSFP+ zendontvanger module - MPO meervoudige modus
Model Insteekmodule
Bekabelingstype 40GBASE-SR4
Gegevensoverdrachtsnelheid 40 Gbps
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 40 Gigabit LAN
Max. overdrachtsafstand 150 m
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Cisco QSFP-40G-SR4
Afmetingen (BxDxH) 1.84 cm x 7.2 cm x 0.85 cm
Gewicht 40 g
Garantie van de fabrikant Levenslange beperkte garantie


Uitgebreide specificaties

Afmetingen & gewicht
Breedte 1.84 cm
Diepte 7.2 cm
Gewicht 40 g
Hoogte 0.85 cm
Algemeen
Kleur Zilver
Model Insteekmodule
Type apparaat QSFP+ zendontvanger module
Diversen
Conformiteitsnormen UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Cisco QSFP-40G-SR4
Garantie van de fabrikant
Service & Support Beperkte garantie - levenslang
Netwerk
Bekabelingstype 40GBASE-SR4
Conformiteitsnormen IEEE 802.3ba
Connectiviteit Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 40 Gbps
Max. overdrachtsafstand 150 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 40 Gigabit LAN
Voorzieningen Volledige duplex modus, ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode female

Uw licentie informatie

Programmanaam:

Inschrijvingsnummer:

Overeenkomstnummer:

Verloopdatum:

Bekijk contracten

Vind vergelijkbare

Is dit niet helemaal waar u naar op zoek bent? Geef de eigenschappen aan waar u naar op zoek bent en druk op zoeken.

Vind vergelijkbare