Er is slechts één product gevonden dat overeenkomt met uw selectiecriteria. Het wordt hieronder weergegeven.

StarTech.com 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaartPCIe - Intel Chip - M/M - PCI Express 10G NIC met Multimode Transceiver - netwerkadapter - PCIe x8

€ 354,99  ex BTW
€ 429,54  incl. BTW

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
Type apparaat: Netwerkadapter
Model: Insteekkaart
Gecombineerd met: 10GBase-SR SFP+-transceivermodule
Interface (Bus) Type: PCI Express x8

Heeft u hulp nodig bij de bestelling?
Bel dan 020 355 1662

  • Insight #: 0006628917
  • Fabr. #:

    PEX10000SRI

  • UNSPSC: 43201553

Overzicht

Productomschrijving

Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, high-performance netwerkconnectiviteit, en is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden van uw server of werkstation naar 10 gigabit netwerken via multi-mode glasvezel. De 10G netwerkkaart wordt geleverd met een geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver met een bereik tot 330 m, zodat u snel aan de slag kunt.

Specificatie

StarTech.com 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M - PCI Express 10G NIC met Multimode Transceiver - netwerkadapter - PCIe x8
Type apparaat Netwerkadapter
Model Insteekkaart
Gecombineerd met 10GBase-SR SFP+-transceivermodule
Interface (Bus) Type PCI Express x8
Afmetingen (BxDxH) 1.8 cm x 13.5 cm x 12 cm
Bekabelingstype Ethernet 10GBase-SR
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid 20 Gbps
Capaciteit Jumbo frameafmetingen: 15000
Processor Intel 82599
Conformiteitsnormen IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP)
Kleur Zwart
Systeemvereisten Microsoft Windows Server 2008 R2 (64-bits), Microsoft Windows Server 2012 (64-bit), Microsoft Windows Server 2012 R2 (64-bit), Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bits), Microsoft Windows Server 2016 (64-bit), Linux 2.6.24 - 4.11.x LTS-versies, Microsoft Windows Server 2019 (64-bit)
Garantie van de fabrikant 2 jaar garantie
Ontworpen voor P/N: BNDTB10GI, BNDTB1394B3, BNDTB210GSFP, BNDTB310GNDP, BNDTB410GSFP, BNDTB4M2E1, BNDTBUSB3142, TB31PCIEX16


Uitgebreide specificaties

Afmetingen & gewicht
Breedte 1.8 cm
Diepte 13.5 cm
Hoogte 12 cm
Algemeen
Gecombineerd met 10GBase-SR SFP+-transceivermodule
Interface (Bus) Type PCI Express x8
Model Insteekkaart
Type apparaat Netwerkadapter
Diversen
Conformiteitsnormen FCC, RoHS
Kleur Zwart
Meegeleverde accessoires Platte steun
Garantie van de fabrikant
Service & Support Beperkte garantie - 2 jaar
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor P/N: BNDTB10GI, BNDTB1394B3, BNDTB210GSFP, BNDTB310GNDP, BNDTB410GSFP, BNDTB4M2E1, BNDTBUSB3142, TB31PCIEX16
Netwerkgebruik
Bekabelingstype Ethernet 10GBase-SR
Capaciteit Jumbo frameafmetingen: 15000
Conformiteitsnormen IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP)
Connectiviteit Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 20 Gbps
Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
Statuslampjes Link/activiteit
Voorzieningen Datatransport, full-duplexcapaciteit, Jumbo Frames ondersteuning
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 20 - 80%
Max. gebruikstemperatuur 50 °C
Min. gebruikstemperatuur 5 °C
Processor / Geheugen
Processor Intel 82599
Software / Systeemvereisten
Benodigd besturingssysteem Microsoft Windows Server 2008 R2 (64-bits), Microsoft Windows Server 2012 (64-bit), Microsoft Windows Server 2012 R2 (64-bit), Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bits), Microsoft Windows Server 2016 (64-bit), Linux 2.6.24 - 4.11.x LTS-versies, Microsoft Windows Server 2019 (64-bit)
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 - SFP+

Uw licentie informatie

Programmanaam:

Inschrijvingsnummer:

Overeenkomstnummer:

Verloopdatum:

Bekijk contracten

Vind vergelijkbare

Is dit niet helemaal waar u naar op zoek bent? Geef de eigenschappen aan waar u naar op zoek bent en druk op zoeken.

Vind vergelijkbare