Er is slechts één product gevonden dat overeenkomt met uw selectiecriteria. Het wordt hieronder weergegeven.

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM20 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

€ 45,99  ex BTW
€ 55,65  incl. BTW

Voorraad

24 beschikbaar
Type apparaat: SFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC
Model: Insteekmodule
Bekabelingstype: 1000Base-LX, 1000Base-LH
Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.25 Gbps

Heeft u hulp nodig bij de bestelling?
Bel dan 020 355 1662

  • Insight #: 0005909580
  • Fabr. #:

    GLCLHSMDST

  • UNSPSC: 43201553

Overzicht

Productomschrijving

De GLCLHSMDST is een Cisco GLC-LH-SMD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX/LH conforme netwerken, op een afstand tot 10 km.

Specificatie

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC
Model Insteekmodule
Bekabelingstype 1000Base-LX, 1000Base-LH
Gegevensoverdrachtsnelheid 1.25 Gbps
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Max. overdrachtsafstand 10 km
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Cisco GLC-LH-SMD
Afmetingen (BxDxH) 0.9 cm x 6.5 cm x 1.4 cm
Gewicht 25 g
Garantie van de fabrikant Levenslange beperkte garantie
Ontworpen voor P/N: IES101G2SFPW, IES101GP2SFW


Uitgebreide specificaties

Afmetingen & gewicht
Breedte 0.9 cm
Diepte 6.5 cm
Gewicht 25 g
Hoogte 1.4 cm
Algemeen
Kleur Zilver
Model Insteekmodule
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Diversen
Conformiteitsnormen UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Cisco GLC-LH-SMD
Garantie van de fabrikant
Service & Support Beperkte garantie - levenslang
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor P/N: IES101G2SFPW, IES101GP2SFW
Netwerk
Bekabelingstype 1000Base-LX, 1000Base-LH
Conformiteitsnormen IEEE 802.3z
Connectiviteit Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1.25 Gbps
Max. overdrachtsafstand 10 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Voorzieningen Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), volledige duplex modus, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - LC female x 2

Uw licentie informatie

Programmanaam:

Inschrijvingsnummer:

Overeenkomstnummer:

Verloopdatum:

Bekijk contracten

Vind vergelijkbare

Is dit niet helemaal waar u naar op zoek bent? Geef de eigenschappen aan waar u naar op zoek bent en druk op zoeken.

Vind vergelijkbare