Er is slechts één product gevonden dat overeenkomt met uw selectiecriteria. Het wordt hieronder weergegeven.

StarTech.com Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km1000 Mbit/s - glasvezel mediaconverter - GigE

€ 428,99  ex BTW
€ 519,08  incl. BTW

Voorraad

Op aanvraag te bestellen
Type apparaat: Glasvezel mediaconverter - RJ-45 / SC enkele modus
Model: Extern
Lokalisatie: Noord-Amerika, Verenigd Koninkrijk, Europa
Bekabelingstype: 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T

Heeft u hulp nodig bij de bestelling?
Bel dan 020 355 1662

  • Insight #: 0001525718
  • Fabr. #:

    ET91000SM402

  • UNSPSC: 43201553

Overzicht

Productomschrijving

Met de ET91000SM402 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Glasvezel Converter (SC, 40 km) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via single-mode glasvezel tot op 40km verlengen.

De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone, en ondersteunt maximale Gigabit-snelheden voor optimale prestaties en schaalbaarheid. De duurzame en handige Ethernet naar SC-glasvezel converter heeft een volledig stalen behuizing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

Specificatie

StarTech.com Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s - glasvezel mediaconverter - GigE
Type apparaat Glasvezel mediaconverter - RJ-45 / SC enkele modus
Model Extern
Lokalisatie Noord-Amerika, Verenigd Koninkrijk, Europa
Bekabelingstype 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Max. overdrachtsafstand 40 km
Stroom 120/230 V wisselstroom
Afmetingen (BxDxH) 9.5 cm x 16 cm x 2 cm
Gewicht 0.6 kg
Garantie van de fabrikant 2 jaar garantie
Ontworpen voor P/N: ETCHS2U, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA


Uitgebreide specificaties

Afmetingen & gewicht
Breedte 9.5 cm
Diepte 16 cm
Gewicht 0.6 kg
Hoogte 2 cm
Algemeen
Kleur Zwart
Lokalisatie Noord-Amerika, Verenigd Koninkrijk, Europa
Model Extern
Type apparaat Glasvezel mediaconverter
Diversen
Conformiteitsnormen Plug and Play, FCC, RoHS
MTBF (gemiddelde tijd tussen twee storingen) 65,000 uur
Garantie van de fabrikant
Service & Support Beperkte garantie - 2 jaar
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor P/N: ETCHS2U, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA
Netwerk
Bekabelingstype 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T
Connectiviteit Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Max. overdrachtsafstand 40 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Voorzieningen Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), half duplex modus, volledige duplex modus, verstevigd
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur 60 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Stroom
Vereiste netspanning 120/230 V wisselstroom
Voeding Externe stroomadapter
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female ¦ 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-SX - SC single-mode female x 2

Uw licentie informatie

Programmanaam:

Inschrijvingsnummer:

Overeenkomstnummer:

Verloopdatum:

Bekijk contracten

Vind vergelijkbare

Is dit niet helemaal waar u naar op zoek bent? Geef de eigenschappen aan waar u naar op zoek bent en druk op zoeken.

Vind vergelijkbare