Er is slechts één product gevonden dat overeenkomt met uw selectiecriteria. Het wordt hieronder weergegeven.

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - verbindingskabel - 2 m - aqua

€ 14,99  ex BTW
€ 18,14  incl. BTW

Voorraad

50 beschikbaar
Type: Verbindingskabel
Technologie: Duplex glasvezel
Type glasvezel: Multi-modus
Lengte: 2 m

Heeft u hulp nodig bij de bestelling?
Bel dan 020 355 1662

  • Insight #: 0001122958
  • Fabr. #:

    A50FBLCLC2

  • UNSPSC: 26121607

Overzicht

Productomschrijving

De 2m lange A50FBLCLC2 10 Gigabit Aqua Multimode 50/125 Duplex LSZH Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren en is gemaakt uit 50/125-micron OM3 aqua galsvezel voor betrouwbare gegevensoverdracht met extreem hoge snelheden, waardoor het uitermate geschikt is voor een glasvezelverbinding tussen verschillende backbone switches, hubs en routers en hoogwaardige netwerkapparatuur.

De A50FBLCLC2 is ondergebracht in een vlamvertragende LSZH-kabelmantel (halogeenvrij), die zorgt voor minimale rookontwikkeling, giftigheid en corrosie in het geval van een brand, voor een hoge graad aan veiligheid – dat maakt het tot de beste keuze voor gebruik in allerlei omgevingen, zoals industriële installaties, kantoren en scholen, maar ook woonomgevingen waarbij bouwvoorschriften van belang zijn.

Specificatie

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - verbindingskabel - 2 m - aqua
Type Verbindingskabel
Technologie Duplex glasvezel
Type glasvezel Multi-modus
Lengte 2 m
Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
Connector 2 x LC multi-modus - male
Aansluiting (tweede uiteinde) 2 x LC multi-modus - male
Kleur Aqua
Garantie van de fabrikant Levenslange beperkte garantie
Ontworpen voor P/N: 455883B21ST, EXSFP10GESRS, J9150AST, J9152AST, JD092BST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GLRMST, SFP10GSRSST, SFP10GSRST, SFP10GSRSTTA, SFP10GSRXST


Uitgebreide specificaties

Algemeen
Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
Kleur Aqua
Lengte 2 m
Materiaal van omhulsel Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Netwerkkabeltype Verbindingskabel
Technologie Duplex glasvezel
Type glasvezel Multi-modus
Vezelhoev. 2
Connectiviteit
Aansluiting (tweede uiteinde) 2 x LC multi-modus - male
Connector 2 x LC multi-modus - male
Diversen
Conformiteitsnormen RoHS
Garantie van de fabrikant
Service & Support Levenslange beperkte garantie
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor P/N: 455883B21ST, EXSFP10GESRS, J9150AST, J9152AST, JD092BST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GLRMST, SFP10GSRSST, SFP10GSRST, SFP10GSRSTTA, SFP10GSRXST

Uw licentie informatie

Programmanaam:

Inschrijvingsnummer:

Overeenkomstnummer:

Verloopdatum:

Bekijk contracten

Vind vergelijkbare

Is dit niet helemaal waar u naar op zoek bent? Geef de eigenschappen aan waar u naar op zoek bent en druk op zoeken.

Vind vergelijkbare