Er is slechts één product gevonden dat overeenkomt met uw selectiecriteria. Het wordt hieronder weergegeven.

StarTech.com 1m Fiber Optic CableMultimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC1) - netwerkkabel - 1 m

€ 13,99  ex BTW
€ 16,93  incl. BTW

Voorraad

18 beschikbaar
Type: Netwerkkabel
Technologie: Duplex glasvezel
Type glasvezel: Multi-modus
Lengte: 1 m

Heeft u hulp nodig bij de bestelling?
Bel dan 020 355 1662

  • Insight #: 0001122951
  • Fabr. #:

    50FIBLCLC1

  • UNSPSC: 26121607

Overzicht

Productomschrijving

De 50FIBLCLC1 1 m lange LSZH LC naar LC glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties.

Deze LC-LC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke duplex 50/125 (OM2) multimode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

Specificatie

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC1) - netwerkkabel - 1 m
Type Netwerkkabel
Technologie Duplex glasvezel
Type glasvezel Multi-modus
Lengte 1 m
Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
Connector 2 x LC multi-modus - male
Aansluiting (tweede uiteinde) 2 x LC multi-modus - male
Garantie van de fabrikant Levenslange beperkte garantie
Ontworpen voor P/N: 3CSFP91ST, ET91000LC, EXSFP1GESXST, GLCLHSM10PST, GLCLHSMD10ST, GLCLHSMDST, GLCLHSMDSTTA, GLCSXMM10PST, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, GLCSXMMRGDST, J4858C10PKST, J4858CST, J4859C10PKST, J4859CST, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST, SFPF1302C, SFPGESST, SFPGLCLHSMST, SFPGLCSXMMST, SFPSXMM


Uitgebreide specificaties

Algemeen
Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
Lengte 1 m
Netwerkkabeltype Netwerkkabel
Technologie Duplex glasvezel
Type glasvezel Multi-modus
Connectiviteit
Aansluiting (tweede uiteinde) 2 x LC multi-modus - male
Connector 2 x LC multi-modus - male
Garantie van de fabrikant
Service & Support Levenslange beperkte garantie
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor P/N: 3CSFP91ST, ET91000LC, EXSFP1GESXST, GLCLHSM10PST, GLCLHSMD10ST, GLCLHSMDST, GLCLHSMDSTTA, GLCSXMM10PST, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, GLCSXMMRGDST, J4858C10PKST, J4858CST, J4859C10PKST, J4859CST, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST, SFPF1302C, SFPGESST, SFPGLCLHSMST, SFPGLCSXMMST, SFPSXMM

Uw licentie informatie

Programmanaam:

Inschrijvingsnummer:

Overeenkomstnummer:

Verloopdatum:

Bekijk contracten

Vind vergelijkbare

Is dit niet helemaal waar u naar op zoek bent? Geef de eigenschappen aan waar u naar op zoek bent en druk op zoeken.

Vind vergelijkbare